Moda ve Giyim Markası | SENSE,Moda,Bayan giyim,online alışveriş sitesi,,
WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Satış Sözleşmesi

Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş
. sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.
Site İçeriği
Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş.’ye aittir.
SENSE  Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş
.’nin kayıtlı ticari markasıdır.
Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.
Sitede Verilen Kişisel Bilgiler
Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “gizlilik uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.
Ürün Bilgileri
Sitede bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki belirli   SENSE mağazalarında bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site üzerinde satılabilir.
Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş sitede bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş . bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.
Renkler
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş. sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş
.’nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş. bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş ’nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.
Fikri Haklar
Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş.’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.
Üyelikten Çıkarma
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş
’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş.’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.
Coşkun tekstil ticaret ve san. A.Ş kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.